Isıtma, Tesisat ve Yapı Malzemeleri'nde
Çözüm Ortağınız

1995 yılında mühendislik - taahhüt işiyle temelleri atılan, işin alfabesinden başlayan ve bu alanda yeterli deneyimi kazanan firmamız 2005 yılında Isı, Tesisat ve Yapı malzemelerinin toptan satışını yapmaya başlamıştır.....

Daha Fazla Bilgi

Son Yazılar

Konvansiyel Kombi, Yoğuşmalı Kombi ve Tam Yoğuşma

Konvansiyel Kombi, Yoğuşmalı Kombi ve Tam Yoğuşma

Doğalgazın yanmasıyla ele geçirilen enerjiyi yakan yanıcı aletler bu yanmanın neticeninde "karbon monoksit" ve "azot oksit gazları atık gaz olarak ortaya çıkar. Açığa çıkan bu gazların ısısını kullanma düşüncesiyle "yoğuşmalı kombi" geliştirilmiştir. Yoğuşmalı özelliğine sahip olmayan kombilere "konvansiyel kombiler" denilmektedir.
Devamını Oku
Kombi Montajı Nedir ve Nasıl Yapılır?

Kombi Montajı Nedir ve Nasıl Yapılır?

Kombi Montajı, gaz dağıtım firmalarının uygun gördüğü kurallar dahilinde yetkilendirdiği sertifikalı personel tarafından kombinin tesisat ve baca bağlantılarının yapılmasıdır.
Devamını Oku
Yoğuşmalı Kombi Nedir?

Yoğuşmalı Kombi Nedir?

Kombi çalıştığı zaman yaktığı doğalgaz suyu ısıtır, su ısındığı zaman büyük bir miktarda su buharı ortaya çıkar. Yoğuşmalı kombi, ortaya çıkan su buharını içerisinde bulunan suyu ısıtmaya yaraya eşanjörün etrafında döndürerek içindeki enerjiyi alır ve buhar tekrardan su haline gelerek dışarı atılır.
Devamını Oku
Termostatik Radyatör Vanası Nedir?

Termostatik Radyatör Vanası Nedir?

Termostatik radyatör vanası, klasik radyatör vanalarından farklı olarak üzerinde termostat bulundurur. Radyatörün bulunduğu odanın sıcaklığı termostatik radyatör vanasının üzerinde bulunan termostattan ayarlanır. Ayarlanan oda sıcaklığına ulaşıldığı zaman, termostat vana üzerinde bulunan pimi iterek vanayı kapatır. Bu şekilde radyatör ayarlanan sıcaklığa geldikten sonra ısı yaymayı keser.
Devamını Oku